Logo_male.jpg
logo_z_listkiem.jpg
Home Ogłoszenia

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 6 im. Jeana de La Fontaine’a w Olsztynie na rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna się od 24 marca 2020 r. od godz. 8:00 i trwa do 6 kwietnia 2020 r. do godz. 15:00.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną informujemy, że wypełnione i podpisane przez rodziców karty zgłoszenia dziecka wraz z wymaganymi oświadczeniami i zaświadczeniami należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i wysłać na adres mailowy do przedszkola pierwszego wyboru. Po ustaniu zagrożenia zobowiązujemy rodziców do uzupełnienia dokumentacji w formie papierowej zgodnej z przesłanymi skanami.

Dla rodziców którzy nie mają możliwości przesłania dokumentów drogą elektroniczną w holu przedszkola zostanie udostępniona skrzynka do której prosimy wrzucić dokumenty w godzinach 09.00-13.00

Nasz adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przypominamy, że wniosek wypełniamy wchodząc na stronę http://www.edukacja.olsztyn.eu a dokumenty potwierdzające przesyłamy do przedszkola, które wskazano jako pierwszy wybór.

Poniżej zamieszczamy instrukcję, która ułatwi Państwu elektroniczną rekrutację:

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego zostały określone w zarządzeniu Prezydenta Olsztyna. Patrz

terminy rekrutacji – zarzadzenie 2020

Uchwała

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Grażyna Kucharska

NABÓR NA ROK SZKOLNY 2020/2021!!!

Szanowni Rodzice

Informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 6 na rok szkolny 2020/2021 będzie trwała w okresie od 24 marca 2020 r. od godz. 8:00 do 06 kwietnia 2020 r. do godz. 15:00.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola od 13 marca do 23 marca br. składają deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w przedszkolu.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego zostały określone w Zarządzeniu nr 11 Prezydenta Olsztyna z dnia 20 stycznia 2020 r.w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn na rok szkolny 2020/2021.

Rekrutacja odbędzie się zgodnie z:

1. USTAWĄ z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 59).
2. UCHWAŁĄ Nr XLI/773/17 Rady Miasta Olsztyna z dnia 25 października 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji wraz z liczbą punktów za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzania, stosowanych na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn.
3. Terminy Rekrutacji

OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1. numer rachunku 82 1020 3541 0000 5302 0291 6997

2. opłata za godzinę pobytu w przedszkolu ponad czas realizowania podstawy wychowania przedszkolnego - 1,00 zł.

3. opłata za wyżywienie: 4 posiłki - 7,00 zł.

4. dzieci 6-letnie odbywające roczne obowiązkowe  przygotowanie przedszkolne zwolnione są z opłaty za godziny pobytu w przedszkolu