Logo_male.jpg
Home Ogłoszenia

Zebr

Szanowni Rodzice,
nasze przedszkole przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie ze środków unijnych na zajęcia dodatkowe dla dzieci, współpracę z rodzicami i doskonalenie zawodowe nauczycieli.

Bardzo serdecznie prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki pozwolą nam efektywnie i trafnie zaplanować działania w projekcie.

ANKIETA jest anonimowa i krótka – 17 pytań, ok. 3 minuty.

Ankietę wypełniamy elektronicznie w dogodnym dla Państwa momencie, w telefonie lub na komputerze. Termin upływa o północy w niedzielę 15 października br.

Ankieta dostępna na stronie internetowej przedszkola
www.pm6.olsztyn.pl
www.przedszkolaki.olsztyn.pl
(zakładka ANKIETY – proszę wybrać właściwe przedszkole)

OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1. numer rachunku 37103012180000000090449028

2. opłata za godzinę pobytu w przedszkolu ponad czas realizowania podstawy wychowania przedszkolnego - 1,00 zł.

3. opłata za wyżywienie: 4 posiłki - 6,00 zł.

3 posiłki - 5,10 zł.

4. dzieci 6-letnie odbywające roczne obowiązkowe  przygotowanie przedszkolne zwolnione są z opłaty za godziny pobytu w przedszkolu

Rodzicu odpowiedz
Dlaczego wybrałeś nasze przedszkole